Vinyl (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
60 min
6.8
Jeśli interesujesz się kulturą lat 70. lub po prostu lubisz muzykę rockową, to Vinyl na pewno przypadnie Ci do gustu. Ten świetnie zrealizowany serial opowiada...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 196
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Vinyl.

Jeśli interesujesz się kulturą lat 70. lub po prostu lubisz muzykę rockową, to Vinyl na pewno przypadnie Ci do gustu. Ten świetnie zrealizowany serial opowiada o upadku jednej z wytwórni płytowych i zapowiedzi narodzin innej, która wyznaczyła nową erę w świecie muzyki. Poza wspaniałą, dynamiczną fabułą, Vinyl zachwyca również doskonałą obsadą, która składa się z takich gwiazd jak Bobby Cannavale, Olivia Wilde i Ray Romano. Produkcja została wyreżyserowana przez Martina Scorsese wraz z Mickiem Jaggerem i Terrence’em Winterem. Vinyl to absolutny must see dla wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i wciągający dramat.

Serial został wyprodukowany w 2016 roku. Jego krajem produkcji jest Stany Zjednoczone, a cały czas trwania wynosi 60 minut. Gatunkiem, do którego można zaliczyć Vinyl, jest dramat. Co więcej, popularność tego serialu jest nie do przecenienia. Dużą rolę w tym odgrywa fakt, że całość jest dostępna online.

Vinyl cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w latach 70. XX wieku w Nowym Jorku. Opowiada historię szefa upadającej wytwórni płytowej, który stara się zrobić karierę na rozkwitającej scenie muzycznej. Połączenie walki o przetrwanie i wspinania się na szczyty branży muzycznej tworzy niezwykle wciągającą fabułę, którą warto poznać.

Postacie fabularne

W serialu Vinyl występuje wiele interesujących postaci. Bobby Cannavale wciela się w Richiego Finestra, szefa wytwórni płytowej American Century Records. Olivia Wilde gra jego żonę, Devona Finestrę. Ray Romano gra Zak’a Yankovica, szefa sprzedaży w American Century Records. Ato Essandoh wciela się w Lestera Grimesa, jednego z artystów wytwórni płytowej. Max Casella gra Juliego Silversa, dyrektora generalnego American Century Records. P.J. Byrne wciela się w Scotta Levina, młodego dyrektora artystycznego wytwórni płytowej. J. C. MacKenzie gra Skipa Fontaine’a, wiceprezesa American Century Records. Birgitte Hjort Sørensen wciela się w Ingrid, Lestera Grimesa dziewczynę i Juno Temple zagra Jamie Vine, ambitną asystentkę prezesa wytwórni. Jack Quaid występuje jako Clark Morelle, ambitny menedżer, pracujący dla American Century Records.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Vinyl?

Vinyl został wyreżyserowany przez Martina Scorsese. To sławny reżyser, który jest znany z takich hitów jak „Taxi driver”, „Wściekły byk” czy „Wilcze dzieci”. Kiedy pojawia się jego nazwisko wśród twórców jakiegoś projektu, wzbudza to spore zainteresowanie, bo wiadomo, że mamy do czynienia z doświadczonym twórcą, który potrafi przyciągnąć widza. Scorsese jest znany ze swojego stylu filmowania oraz sposobu, w jaki ukazuje swoje bohaterów. Vinyl to kolejny przykład na to, jak Scorsese potrafi stworzyć doskonałe dzieło filmowe, które wciąga widza od pierwszych minut.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada aktorska Vinyl jest niezwykle imponująca. Bobby Cannavale to aktor, który gra główną rolę w serialu. Wcześniej występował w takich produkcjach jak „Boardwalk Empire” czy „Mr. Robot”. Olivia Wilde z kolei to amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w takich filmach jak „Tron: Dziedzictwo” czy „Her”. Ray Romano to także znany aktor, grający w takich serialach jak „Everybody Loves Raymond” czy „H Men”. Ato Essandoh to odtwórca roli Lestera Grimesa, postaci, która jest jednym z ważniejszych artystów w Vinyl. Z kolei Max Casella to aktor, który grał w takich produkcjach jak „Sopranos” czy „Blue Jasmine”. P.J. Byrne zagrał w takich hitach jak „Wolf of Wall Street” czy „Bohemian Rhapsody”. J.C. MacKenzie z kolei występował w takich serialach jak „Hemlock Grove” czy „Copper”. Birgitte Hjort Sørensen zagrała m.in. w filmie „Automata” lub serialu „Silent Heart”. Juno Temple to bardzo młoda, ale już uznana aktorka, która pojawiła się między innymi w filmach: „Trzynasty posterunek”, „Tajemnica urody” czy „Batman wychodzi na miasto”. Jack Quaid to natomiast nowsze nazwisko w branży filmowej, na które warto zwrócić uwagę, gdyż jak na razie ma na swoim koncie niezłe występy, nie tylko w „Vinylu”, ale również w „Gry o tron”.

Gdzie obejrzeć Vinyl online?

Obejrzenie całości serialu online nie jest wcale trudne. Vinyl jest dostępny między innymi na vider, cda oraz zalukaj. Wszystkie platformy umożliwiają łatwy dostęp do poszczególnych odcinków, a także umożliwiają szybkie wyszukiwanie interesujących nas treści. Jeśli jednak chcemy zobaczyć to, co oferuje wiele serwisów streamingowych, warto odwiedzić alekino.net, gdzie możemy znaleźć mnóstwo filmów i seriali.

Vinyl z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie jesteśmy całkiem obeznani z językiem angielskim, mamy dobre wieści – cały serial Vinyl jest dostępny z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami. Każda opcja warta jest uwagi i pozwala na pełne zrozumienie fabuły serialu. Bez względu na to, jaką opcję wybierzemy, możemy być pewni, że w ten sposób zrozumiemy każdy wątek i nie ominie nas żaden szczegół.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Vinyl to wciągający serial z bardzo ciekawą fabułą, znakomitą obsadą i świetną reżyserią. To powód, dla którego warto poświęcić czas na seans online. Warto zobaczyć, jak kształtowała się muzyka w latach 70. XX wieku, a także jak zmieniała się branża muzyczna. Bez wątpienia Vinyl to produkcja, którą warto obejrzeć i która stanowi doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego.

Dobra wiadomość! Cały serial Vinyl możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliśmy tego serialu, warto zrobić to jak najszybciej. Vinyl to produkcja, którą każdy powinien zobaczyć. Wspaniała fabuła, znakomita obsada i świetna reżyseria sprawiają, że ten serial to absolutny hit. Dzięki różnym platformom online, jak również lektorowi oraz dubbingowi, możemy obejrzeć Vinyl w języku polskim, więc nie musimy znać angielskiego, aby zrozumieć fabułę. Zachęcamy do obejrzenia całości na jednej z platform streamingowych, by być cały czas w napięciu. A po obejrzeniu serialu, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.