W pułapce (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
50 min
6.8
Serial "W pułapce" to produkcja, która zachęca swoją klimatyczną scenerią i mistycznym tłem. Akcja toczy się w małym islandzkim miasteczku Siglufjörður. W jednym z portów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 326
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu W pułapce

Serial „W pułapce” to produkcja, która zachęca swoją klimatyczną scenerią i mistycznym tłem. Akcja toczy się w małym islandzkim miasteczku Siglufjörður. W jednym z portów znajdują się zwłoki mężczyzny, których pochodzenie pozostaje nieznane. Burza śnieżna przetacza się nad miasteczkiem i okoliczne drogi zostają zamknięte. Nikt nie może opuścić małego osiedla, gdzie każe kroki obserwowane są przez nieznaną postać, która pozostaje niezidentyfikowana.

Serial jest mieszaniną dramatu, kryminału i elementów tajemniczy i to właśnie to sprawia, że jest to produkcja bardzo mocna, która zachęca do przysłowiowego „zaangażowania się” w fabułę. Zobaczymy tutaj znanych aktorów i mistrzowską reżyserię. Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o serialu „W pułapce”.

W pułapce cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu „W pułapce” rozgrywa się na Islandii, w małym miasteczku Siglufjörður, które skrywa sporo tajemnic. Na jednym z brzegów zostają znalezione zwłoki mężczyzny i zaczyna się dochodzenie w tej sprawie. Zmrożone miasteczko siglufjördur zostaje odcięte od świata przez burzę, jednak tajemnica nie przestaje narastać. Które z mieszkańców jest mordercą? Czy poznamy jego tożsamość?

Mieszkańcy miasteczka muszą zmierzyć się z własnymi tajemnicami, które z każdą kolejną chwilą nasilają się. Widzowie zostaną wciągnięci w tajemniczą i pełną zagadek historię z głównym bohaterem Alexem, który próbuje rozwiązać zagadkę, ale jednocześnie ukrywa swoją własną przeszłość.

Postacie fabularne

Serial „W pułapce” jest bogaty w postacie, które nadają historii jeszcze więcej smaku. Występują w nim znani aktorzy z Islandii, a wśród nich:

– Ólafur Darri Ólafsson w roli Andriego, szefa policji;
– Ilmur Kristjánsdóttir w roli Hinrikki;
– Björn Hlynur Haraldsson, który gra Ragnara według własnej wręcz archetypowej wizji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu W pułapce?

Serial „W pułapce” został wyreżyserowany przez Baltasara Kormákura, znanego reżysera z Islandii. Jest on autorem kilku innych produkcji filmowych i serialowych, m.in. takich jak „Everest” czy „The Oath”.

Kormákura jest w Islanadii bardzo znanym twórcą filmów i seriali, pracuje także poza granicami kraju i cieszy się bardzo dużą popularnością w świecie filmu i telewizji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu „W pułapce” występują znani aktorzy z Islandii, którzy wcielają się w wiele ról, a każdy z nich odgrywa kluczową rolę w całej opowieści. W rolach głównych występują:

– Ólafur Darri Ólafsson – aktor, który wcielił się w rolę Andriego, szefa policji;
– Ilmur Kristjánsdóttir – aktorka, która wcieliła się w rolę Hinrikki, nauczycielki lokalnej szkoły;
– Björn Hlynur Haraldsson – aktor, który zagrał postać Ragnara.

Wszyscy oni są znani w Islandii i cieszą się bardzo dużą popularnością.

Gdzie obejrzeć W pułapce online?

Serial „W pułapce” jest dostępny w internecie w wielu miejscach. Można go obejrzeć na portalu Vider i CDA, ale najbardziej polecaną stroną jest zalukaj. Jest to miejsce, gdzie można obejrzeć całą serię z polskimi napisami oraz z polskim dubbingiem. Warto także skorzystać z wyszukiwarek filmów i seriali online, takich jak alekino.net.

W pułapce z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski „W pułapce” jest dostępne z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie dialogi będą zrozumiałe dla polskich widzów.

Myślę, że warto skorzystać z narzędzi, które umożliwią nam wygodne i komfortowe oglądanie serialu. Dzięki wersji językowej polski widz może w pełni skupić się na fabule i nie martwić się o zrozumienie dialogów.

Warto poświęcic 50 min minut na seans online?

Tak, warto poświęcić swoje 50 minut na seans online. „W pułapce” to produkcja, która wciąga od pierwszych minut. Mroczna atmosfera mini serialu zachęca do burzy emocji i uważnego śledzenia każdego wątku. Warto więc poświęcić swój czas, by wejść w światius „W pułapce” i zrozumieć, co tak naprawdę skrywa się pod płaszczykiem tajemnic wartościowymi.

Dobra wiadomośc! Cały serial W pułapce możesz obejrzeć online już teraz!

” W pułapce” to produkcja wart należy naszej uwagi, o czym przekonacie się po obejrzeniu jej w całości. W internecie znajdziemy wiele stron z seriami – warto wybrać zalukaj i zapoznać się z tym światem. Zachęcamy do obejrzenia serialu i dzielenia się swoimi opiniami na jego temat w komentarzach.