Warrior Nun (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
42 min
6.8
Jeśli lubisz seriale z gatunku sci-fi i fantasy, to Warrior Nun jest dla Ciebie! To produkcja, która wciąga od pierwszej minuty. Warrior Nun to historia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 382
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Warrior Nun

Jeśli lubisz seriale z gatunku sci-fi i fantasy, to Warrior Nun jest dla Ciebie! To produkcja, która wciąga od pierwszej minuty. Warrior Nun to historia osieroconej nastolatki, która budzi się w kostnicy ze zdolnościami do walki z demonami. Zostaje Powierniczką Aureoli i dołącza do tajnego zakonu zakonnic. Odkrywa w sobie nadnaturalne moce, co pozwala jej na odważne stawienie czoła złu. Serial składa się z dziesięciu odcinków, a czas trwania każdego z nich to czterdzieści dwa minuty. Produkcja była emitowana w 2020 roku. Obejrzenie serialu to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a dostępność na wielu platformach streamingowych sprawia, że nie trzeba wychodzić z domu.

Warrior Nun cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się we współczesnym czasie. Główną bohaterką jest Ava, osierocona dziewczyna, która została wybrana na Powierniczkę Aureoli. Jej zadaniem jest zwalczanie demonów i pomaganie zakonowi zakonnic w wykonywaniu ich celu. Wsparcie w tej walce dostaje od innym bohaterów i staje się dla nich nieocenionym sojusznikiem. Walka ze złem jest głównym tematem serialu, ale poza tym pojawiają się wątki miłosne i tajemnicze historie z przeszłości.

Postacie fabularne

W serialu Warrior Nun pojawia się wiele postaci, ale głównymi bohaterami są:

– Ava Silva (Alba Baptista) – Powierniczka Aureoli, która po przebudzeniu odkrywa swoje nadprzyrodzone moce.
– Father Vincent (Tristán Ulloa) – kapłan i mentor dla Avey.
– Sister Beatrice (Kristina Tonteri-Young) – zakonnica, która pełni wiodącą rolę w zakonie. Jest wierząca i zdecydowana w walce z demonami.
– Shotgun Mary (Toya Turner) – była żołnierka, która opuszcza wojsko, aby dołączyć do zakonu.
– Lilith (Lorena Andrea) – dawna ukochana Eva.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Warrior Nun?

Za reżyserię serialu Warrior Nun odpowiada Simon Barry. Jest to doświadczony reżyser, który ma na swoim koncie wiele znanych produkcji. Wśród nich znajdują się m.in. serial „Continuum” czy film „Bad Blood”. Reżyser zawsze stara się, aby jego filmy niosły ze sobą mocną fabułę oraz emocje, co również udało mu się osiągnąć w serialu Warrior Nun.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wśród aktorów występujących w serialu Warrior Nun znajdziemy m.in. Alba Baptista, Tristana Ulloe, Kristinę Tonteri-Young, Toya Turnera, Silvię De Fanti, Theklę Reuten, Olivie Delcán, Jacka Mullarkeya oraz Williama Millera. Każdy z nich ma na swoim koncie wiele znanych produkcji filmowych i telewizyjnych, co sprawia, że warto zobaczyć ich w kolejnych produkcjach.

Gdzie obejrzeć Warrior Nun online?

Serial Warrior Nun jest już dostępny na wielu platformach streamingowych, w tym na Vider, CDA oraz Zalukaj. Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć serial podczas jednego seansu, najlepszą opcją jest Alekino.net – tam znajdzie się cały sezon.

Warrior Nun z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Warrior Nun został wydany z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, co oznacza, że każdy z nas może obejrzeć go w wybranej wersji językowej. Jeśli wolisz polskie wersje, to bez problemu będziesz mógł zaznajomić się z produkcją.

Warto poświęcic 42 min minut na seans online?

Zdecydowanie warto obejrzeć serial Warrior Nun, przede wszystkim ze względu na ciekawą fabułę. Akcja serialu toczy się w dobrym tempie, a dynamiczne sceny walk powodują niemalże efekt wizualny. Dodatkowym atutem serialu są znani aktorzy, którzy wcielają się w swoje postacie z dużą brawurą. Zaskakujące zwroty akcji oraz tajemnicze wydarzenia z przeszłości sprawiają, że każdy odcinek jest dla widza interesujący i wciągający.

Dobra wiadomość! Cały serial Warrior Nun możesz obejrzeć online już teraz!

Obejrzenie Warrior Nun to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, więc ty też spróbuj! Możesz skorzystać z opcji streamingowych lub skorzystać z platformy Alekino.net, gdzie będziesz miał szansę zobaczyć cały sezon. Jak widzisz, opcji jest wiele, a efekt końcowy, czyli zadowolenie z obejrzenia produkcji, na pewno jest warta poświęcenia 42 minut na każdy odcinek. Jeśli już obejrzałeś, możesz podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy.