Wąż (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
58 min
6.8
Serial Wąż to produkcja, której akcja osadzona jest w azjatyckich krajach. O tym, jak bardzo ludzie są dla siebie niebezpieczni, przekonamy się, obserwując losy turystów,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 98
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Wąż

Serial Wąż to produkcja, której akcja osadzona jest w azjatyckich krajach. O tym, jak bardzo ludzie są dla siebie niebezpieczni, przekonamy się, obserwując losy turystów, którzy przemierzają szlak hippisów. W rolach głównych zobaczymy m.in Tahara Rahima, Jennę Coleman, Ellie Bamber czy Billy’ego Howle. Reżyserem serialu Wąż jest Tom Shankland. Serial ten ma ogromną popularność na całym świecie i zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej o tym, co oferuje. Co więcej, całość dostępna jest online, więc każdy może obejrzeć serial zgodnie z własnym rozkładem czasowym i w dogodnym dla siebie miejscu.

Wąż cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Wąż osadzona jest w latach 70. XX wieku w krajach azjatyckich. Pojawiający się w nim Charles Sobhraj to okrutny morderca. Celem jego działań są podróżujący szlakiem hippisów. Postaci, których losy będziemy obserwować, to przeważnie młode nastolatki, które odwiedzają egzotyczne kraje.

Postacie fabularne

W serialu Wąż pojawia się wiele postaci, które charakteryzuje swoiste tło i okoliczności życiowe. Na pewno zaciekawi nas Charles Sobhraj, który jest głównym bohaterem. Turystów bierze za cel swoich działań. Bohaterką, którą warto odnotować, jest też Marie-Andrée Leclerc. Kobieta żyje w toksycznej relacji z Sobhrajem, przez co sama staje się jego ofiarą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Wąż?

W reżyserii serialu Wąż zasłużony Tom Shankland. Shankland to specjalista od kryminałów i dramatów. W latach 90. studiował reżyserię i produkcję filmową na narodowej szkole filmowej w Wielkiej Brytanii, a potem brał udział w tworzeniu wielu produkcji telewizyjnych i filmowych. Od lat gości na kolejnych festiwalach filmowych, gdzie jego filmy zyskują wysokie noty. Warto zaznaczyć, że to właśnie Shankland odpowiada za klimat i styl, dzięki którym serial Wąż zyskał tak wielką popularność.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wśród aktorów zaangażowanych w produkcję serialu Wąż zobaczymy m.in Tahara Rahima, Jennę Coleman, Ellie Bamber, Billy’ego Howle, Mathilde Warnier, Grégoire’a Isvarine i Tim’a McInnerny. Rahim to francuski aktor z marokańskimi korzeniami, z którym już mieliśmy okazję spotkać się w takich produkcjach jak Gra o tron, W kręgu podejrzeń czy Les Traducteurs. Coleman to brytyjska aktorka znana z takich produkcji jak Doktor Who, Victoria czy Dawno temu w świecie. Ellie Bamber to młoda aktorka, która dorastała w Anglii. Warto także wspomnieć o Billy’m Howle, który wcielił się w jedną z głównych ról w produkcji Opowieść podręcznej.

Gdzie obejrzeć Wąż online?

Serial Wąż możesz obejrzeć online, np. na platformie Vider, CDA czy portalu Zalukaj. Bardzo przydatna w dowolnym poszukiwaniu filmów i seriali może też okazać się strona alekino.net.

Wąż z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Całość serialu Wąż można obejrzeć online, w polskiej wersji językowej. Dostępne są też opcje z napisami i dubbingiem.

Warto poświęcić 58 minut na seans online?

Tak, absolutnie warto! Serial Wąż zawiera wiele elementów, które skłaniają do przemyśleń na temat ludzkiej natury oraz o tym, jak często ludzie są dla siebie niebezpieczni. To produkcja z klimatem, wciągająca oraz trzymająca w napięciu do samego końca. Warto zatem zarezerwować sobie czas i poświęcić go na obejrzenie całości serialu.

Dobra wiadomość! Cały serial Wąż możesz obejrzeć online już teraz!

Jeżeli zainteresował Cię opis produkcji Wąż, zapraszamy do obejrzenia całego serialu online już teraz. Serial ten to niezwykle wciągająca produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi kryminałów i dramatów. Poza tym, jest dostępny w polskiej wersji językowej, więc nie będzie problemu z zrozumieniem dialogów. Zachęcamy do przekonania się, czemu produkcja ta na całym świecie cieszy się tak wielką popularnością. Nie czekaj, obejrzyj Węża już teraz i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem!