Westworld (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
60 min
6.8
Jeśli szukasz fascynującego serialu z ciekawą fabułą, postaciami i decydującymi wyborami, to Westworld jest dla Ciebie. To serial, który łączy futurystyczną fabułę z westernem, co...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 281
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Westworld

Jeśli szukasz fascynującego serialu z ciekawą fabułą, postaciami i decydującymi wyborami, to Westworld jest dla Ciebie. To serial, który łączy futurystyczną fabułę z westernem, co pozytywnie odnosi się na jego atrakcyjność. Westworld to park rozrywki, w którym realizacja naszych najniebezpieczniejszych fantazji jest możliwa. Serial powstał w 2016 roku, a jego reżyserem jest Jonathan Nolan, brat słynnego Christophera. W roli producenta serialu i znanego aktora występuje J.J. Abrams. Westworld trwa 60 minut i składa się z trzech sezonów, emitowanych na antenie HBO. Serial wywołał wiele kontrowersji, ale z drugiej strony zebrał wiele pozytywnych recenzji od krytyków i widzów. Najlepszym sposobem na przekonanie się o jego jakości, jest obejrzenie go online.

Westworld cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Westworld rozgrywa się w parku rozrywki dla dorosłych, który znajduje się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Goście parku, czyli odwiedzający, mają sposobność spełnienia swoich najskrytszych pragnień i fantazji, ale wszystko dzieje się w oparciu o rzeczywistych robotów, którzy zachowują się, jak żywi ludzie. Jednak, kiedy coś zaczyna się psuć, goście zostają zamknięci w parku, a roboty zaczynają działać w sposób, który czyni ich zagrożeniem dla wszystkich. Westworld to przede wszystkim opowieść o ludzkich pragnieniach i ambicjach, ale także o konsekwencjach, jakie one niosą.

Postacie fabularne

W serialu Westworld pojawia się wiele postaci, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Wśród nich możemy wyróżnić Dolores Abernathy – urodziwą córkę farmera, która pojawia się w parku. Dolores jest wyjątkowo inteligentna, jednak znajduje się w trudnej sytuacji, z którą musi sobie poradzić w świecie, w którym ludzie wykorzystują swoją władzę do realizacji swoich najmroczniejszych pragnień. Druga ważna postać to Robert Ford, twórca Westworld i człowiek, który nadzoruje funkcjonowanie parku. Inne ważne postaci to Mężczyzna w Czerni, Teddy Flood, Bernard Lowe oraz Maeve Millay.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Westworld?

Serial Westworld wyreżyserował Jonathan Nolan, który jest także autorem scenariusza do wielu znanych filmów, w tym Memento, Prestige czy też seria Batmana. Nolan to także scenarzysta i producent kilku innych znanych seriali, w tym Person of Interest. W roli producenta serialu występuje J.J. Abrams, który jest znany ze swojej pracy przy takich filmach jak „Gwiezdne Wojny”, „Przebudzenie mocy” czy też „Star Trek”. Jonathan Nolan i J.J. Abrams są dwójką bardzo cenionych i popularnych reżyserów, dzięki czemu serial Westworld stał się jednym z najlepiej ocenianych seriali w historii telewizji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Westworld znajdują się liczni znani aktorzy. Na czele z Evan Rachel Wood, która gra główną rolę – Dolores Abernathy. W obsadzie występują również Thandiwe Newton, która gra rolę cyborga z wnętrzem mechanicznych urządzeń, Tessa Thompson jako szefowa działu marketingu, Jeffrey Wright jako Bernard Lowe, główny programista parku, a także Aaron Paul, James Marsden, Ed Harris i Luke Hemsworth.

Gdzie obejrzeć Westworld online?

Westworld jest dostępny do oglądania online na wielu platformach. Można go znaleźć na Vider, CDA, Zalukaj i innych portalach. Jeśli chcesz obejrzeć go w wysokiej jakości i bez reklam, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu, nie musisz obawiać się, że zepsucisz sobie odbiór lub że zostaniesz przerywany przez reklamy w najmniej właściwym momencie.

Westworld z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy i seriale z polskim lektorem, napisami czy też dubbingiem, to nie musisz się martwić – Westworld jest dostępny w polskiej wersji językowej. Możesz wybrać, co będzie dla Ciebie bardziej odpowiednie.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Jeśli masz choć trochę zainteresowania fabułą seriali, to warto obejrzeć Westworld. To produkcja, która składa się z trzech sezonów, w ciągu których zobaczysz wątki dynamiczne i zaskakujące, a spotkasz się z bohaterami charakteryzującymi się różnymi cechami. Dolores, Robert Ford i Mężczyzna w Czerni to tytułowe postacie, które poruszają wiele ważnych tematów. Serial wciąga i zaskakuje, co sprawia, że warto poświęcić 60 minut dla każdego odcinka.

Dobra wiadomość! Cały serial Westworld możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli lubisz filmy i seriale anglojęzyczne z ciekawie zaprezentowaną fabułą, to Westworld jest dla Ciebie. To połączenie westernu i science-fiction, które pomimo ciekawej fabuły jest także dostępne w polskiej wersji językowej. Nie czekaj, obejrzyj cały serial już teraz i podziel się swoją opinią z innymi w sekcji komentarzy.