Wicedyrektorzy (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
32 min
6.8
Jeśli szukasz czegoś, co na chwilę pozwoli Ci zapomnieć o codziennych problemach i rozśmieszyć do łez, powinieneś zainteresować się serialem Wicedyrektorzy. To amerykańska komedia, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 134
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Wicedyrektorzy.

Jeśli szukasz czegoś, co na chwilę pozwoli Ci zapomnieć o codziennych problemach i rozśmieszyć do łez, powinieneś zainteresować się serialem Wicedyrektorzy. To amerykańska komedia, która swoją premierę miała w roku 2016 i od razu zyskała popularność wśród widzów na całym świecie. Aktorzy, reżyser, produkcja, fabuła – wszystko w serialu Wicedyrektorzy stoi na najwyższym poziomie, zapewniając widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. I to nie wszystko – cały serial Wicedyrektorzy możesz obejrzeć online, korzystając z dostępnych w internecie serwisów streamingowych.

Wicedyrektorzy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Wicedyrektorzy rozgrywa się w amerykańskim miasteczku i skupia się na dwóch wicedyrektorach pracujących w tamtejszym liceum – Neal’u Gamby’m i Lee Russell’u. Obydwaj mężczyźni marzą o awansie na stanowisko dyrektora, co prowadzi do zaciętej walki między nimi. W ich rywalizacji nie ma granic – nie wahają się stosować wszelkich sztuczek, manipulacji i podłości, które mają im pomóc w zdobyciu upragnionego stanowiska.

Postacie fabularne

Wśród bohaterów serialu Wicedyrektorzy znajdują się:

– Neal Gamby (grany przez Danny’ego McBride’a) – jeden z wicedyrektorów, który marzy o stanowisku dyrektora. To on prowadzi walkę z Lee Russell’em i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swoje cele.
– Lee Russell (grany przez Walton’a Goggins’a) – drugi wicedyrektor, także pragnący awansu na dyrektora. Prowadzi zaciekłą walkę z Nealem Gamby’m, uznając, że cel uświęca środki.
– Belinda Brown (grana przez Kimberley Hebert Gregory) – dyrektorka szkoły, która próbuje jakoś pogodzić wrogie wobec siebie dwa wicedyrektorów.
– Amanda Snodgrass (grana przez Georgianę King) – nauczycielka w liceum, jedyna osoba, w której Neal Gamby skrycie podkochuje się.
– Gale Liptrapp (grana przez Busy Philipps) – była żona Neala Gamby’ego, z którą wciąż ma trudne relacje.
– Ray Liptrapp (grany przez Sheę Whighama) – obecny mąż Gale, z którym Neal Gamby nie lubi przebywać.
– Christine Jewell (grana przez Artemis) – kolejna nauczycielka w szkole, która sprzymierza się z jednym z wicedyrektorów, co prowadzi do kolejnych konfliktów.
– Nash (grany przez Dale Dickey) – pracownik administracji w liceum, który pomaga wicedyrektorom w przeprowadzaniu ich intryg.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Wicedyrektorzy?

Serial Wicedyrektorzy wyreżyserował Jody Hill – amerykański reżyser i scenarzysta, znany z wielu popularnych produkcji. Hill to absolwent Uniwersytetu w Nowym Meksyku, który swoją karierę filmową rozpoczął już na początku lat 2000. Współpracował z takimi reżyserami jak David Gordon Green czy Danny McBride. Warto zwrócić uwagę na takie produkcje filmowe, jak „Smutny statek” (2007), „Observe and Report” (2009) czy „The Foot Fist Way” (2006).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Wicedyrektorzy zobaczyć można takie gwiazdy jak:
– Danny McBride – amerykański aktor, scenarzysta i producent. Kojarzony najczęściej z rolą w komedii „Okrąg” oraz filmie „Ananas Ekspres”,
– Walton Goggins – aktor, związany głównie z filmami akcji i westernami. Występował m.in. w takich produkcjach jak „Django”, „The Hateful Eight” czy serialu „The Shield”,
– Busy Philipps – aktorka, znana z takich produkcji jak „Dawson’s Creek” czy „Nie ma lekko w show-biznesie”,
– Shea Whigham – aktor i producent, znany m.in. z filmów „Zodiac”, „Take Shelter” czy „Drugie dno”.

Gdzie obejrzeć Wicedyrektorzy online?

Cały serial Wicedyrektorzy można obejrzeć online na stronach takich serwisów jak Vider, CDA czy Zalukaj. Dla tych, którzy chcą odnaleźć swoje ulubione filmy i seriale w jednym miejscu, polecam wyszukiwarkę filmów i seriali – alekino.net. To idealne miejsce dla miłośników kina i telewizji, którzy chcą znaleźć najlepsze pozycje filmowe dostępne za darmo.

Wicedyrektorzy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć Wicedyrektorów w polskiej wersji językowej, to dla Ciebie dostępne są takie opcje jak lektor, napisy czy dubbing. Znajdziesz je na stronach serwisów streamingowych, które oferują zachodnie produkcje. Zachęcamy do wyboru opcji, która najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom.

Warto poświęcić 32 minuty na seans online?

Tak, warto! Serial Wicedyrektorzy to propozycja dla wszystkich, którzy lubią dobrą komedię, pełną absurdów, przerysowanych postaci i kpin z amerykańskiego systemu szkolnictwa. To produkcja, która pozwoli Ci oderwać się na chwilę od trosk dnia codziennego i zrelaksować się, śmiejąc się wraz z bohaterami. Cały serial trwa około 32 minut – to niewiele, jak na taki kąsek zabawowej rozrywki.

Dobra wiadomość! Cały serial Wicedyrektorzy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz obejrzeć cały serial Wicedyrektorzy, zachęcamy do skorzystania z dostępnych w internecie serwisów streamingowych lub wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. To produkcja, która z pewnością zrobi na Tobie wrażenie i pozwoli na chwilę oderwać się od codzienności. Jeśli już obejrzałeś cały serial, podziel się swoją opinią w komentarzu pod artykułem!