Wikingowie: Walhalla (2022) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2022
51 min
6.8
Jeśli jesteś fanem sagi o wikingach, to na pewno musisz obejrzeć "Wikingowie: Walhalla"! Oryginalny serial rozgrywa się w XI wieku i opowiada historie największych wikingów,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 61
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Wikingowie: Walhalla.

Jeśli jesteś fanem sagi o wikingach, to na pewno musisz obejrzeć „Wikingowie: Walhalla”! Oryginalny serial rozgrywa się w XI wieku i opowiada historie największych wikingów, takich jak Leif Erikson czy Harald Srogi. Premiera serialu odbyła się w 2022 roku i od razu zyskał on ogromną popularność wśród fanów gatunku akcji i przygody oraz dramatu i wojen.

W rolach głównych występują m.in. Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Jóhannes Haukur Jóhannesson i Laura Berlin. Reżyserię serialu powierzono w ręce odpowiedzialnego i utalentowanego twórcy, który z pewnością zna się na rzeczy, a mianowicie Jeb Stuart.

Jeśli chcesz poznać historię jednych z największych wikingów, obejrzyj cały serial Wikingowie: Walhalla – teraz dostępny online!

Wikingowie: Walhalla cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się na początku XI wieku. Bohaterowie przecierają szlaki, walczą o przetrwanie i starają się dostosować do zmieniającego się i ewoluującego świata. Serial pokazuje nam historię takich legendarnych postaci, jak Leif Erikson, Freydis, Harald Srogi i normański król Wilhelm Zdobywca. Z jednej strony możemy obserwować ich męstwo, poświęcenie i determinację, ale z drugiej – musimy zwrócić uwagę na to, jak wojna wpływa na umysł i psychikę ludzi.

Postacie fabularne

Leif Erikson był żeglarzem, odkrywcą i wojownikiem. To on odkrył Nową Fundlandię i uważany jest za prekursora europejskich osadników w Ameryce Północnej. Freydis natomiast była zmysłową i inteligentną kobietą, posiadającą niesamowitą moc przyciągania. Harald Srogi to nieprzejednany wojownik, który nigdy nie godził się na swoje porażki. Natomiast normański król Wilhelm Zdobywca jest postacią dziejową, która walczyła o swoje miejsce w historii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Wikingowie: Walhalla?

Serial został wyreżyserowany przez Jeba Stuarta, który już wcześniej dzielił się z widzami swoim talentem reżyserskim. Znany jest nie tylko z filmów i seriali, ale również z pisania scenariuszy i produkcji. W swoim dorobku ma m.in. filmy „Die Hard”, „Czas patriotów” czy też „Łowcy głów”. Jest to więc twórca z ogromnym doświadczeniem, który z pewnością dał z siebie wszystko, by stworzyć serial na najwyższym poziomie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Wikingowie: Walhalla występują m.in. Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Jóhannes Haukur Jóhannesson i Laura Berlin. Sam Corlett wciela się w postać Leifa Eriksona – jednego z najsłynniejszych wikingów w historii. Frida Gustavsson natomiast gra rolę Freydis – zmysłowej i inteligentnej kobiety, która posiada ogromną moc przyciągania. Leo Suter gra postać Haralda Srogiego, który nie znosi przegranych. Jóhannes Haukur Jóhannesson z kolei wciela się w postać normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy, a Laura Berlin gra Gudrun – silną, niezależną kobietę, która walczy o swoje miejsce w świecie.

Gdzie obejrzeć Wikingowie: Walhalla online?

Serial Wikingowie: Walhalla dostępny jest online na Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy także do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Wikingowie: Walhalla z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Polskim widzom z pewnością spodoba się fakt, że na Viderze serial Wikingowie: Walhalla jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub wersją dubbingowaną. Można więc wybrać tę opcję, która odpowiada nam najlepiej i cieszyć się całym serialem w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcić 51 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Cały serial Wikingowie: Walhalla jest niesamowicie emocjonujący i wciągający. Fabuła serialu jest pełna zwrotów akcji, a obsada aktorska z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Serial pokazuje nie tylko walki, ale też emocjonalną stronę wojny i przemoc z nią związanej.

Dobra wiadomość! Cały serial Wikingowie: Walhalla możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem wikingów, walki oraz emocjonującej historii, serial Wikingowie: Walhalla to dla Ciebie idealny wybór. Dzięki różnym opcjom językowym i obsadzie aktorskiej serial z pewnością przyciągnie szerokie grono widzów. Nie wahaj się i obejrzyj cały serial online już teraz! A jeśli już widziałeś tę produkcję, podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy. Zapraszamy do dyskusji!