Willow (2022) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2022
50 min
6.8
Serial Willow to produkcja fantasy opowiadająca historię niskorosłego farmera, który ma magiczne zdolności. To adaptacja filmu, który w latach 80-tych był hitem kinowym. Willowa wyprodukowała...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 386
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Willow.

Serial Willow to produkcja fantasy opowiadająca historię niskorosłego farmera, który ma magiczne zdolności. To adaptacja filmu, który w latach 80-tych był hitem kinowym. Willowa wyprodukowała platforma streamingowa Disney +, a pierwszy sezon pojawił się w 2022 roku. Serial składa się z siedmiu odcinków, a każdy z nich trwa około 50 minut.

Gatunki, jakie określają Willow to Akcja i Przygoda, Dramat oraz Sci-Fi & Fantasy. Obsada serialu to Warwick Davis, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Dempsey Bryk, Erin Kellyman, Amer Chadha-Patel, Tony Revolori, Joanne Whalley, Rosabell Laurenti Sellers, Talisa Garcia. Początkowo serial był dostępny tylko na Disney +, ale teraz możemy go obejrzeć również na innych platformach online.

Willow cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w świecie fantasy, a dokładnie w krainie Tir Asleen, pełnej magii i tajemnic. Bohaterem serialu jest Willow Ufgood, niskorosły farmer i mąż, który odziedziczył magiczny trzonek, który może zmienić bieg historii całej krainy. Willow musi ochronić swoją rodzinę i zapobiec zagładzie całej krainy, walcząc z mrocznymi i potężnymi siłami, które chcą wykorzystać magiczny przedmiot.

Postacie fabularne

W serialu Willow występują liczne postacie, ale te najważniejsze, to:

– Willow Ufgood (Warwick Davis) – niskorosły farmer, który musi wykorzystać swoją magię, aby ocalić świat
– Kitai (Ruby Cruz) – młoda, buntownicza dziewczyna, która jest kluczem do odnalezienia tajemniczego przedmiotu
– Andor (Dempsey Bryk) – wojownik, który pomaga Willow w walce z siłami zła
– Dove (Ella-Rae Smith) – córka Willow i jego żony
– Kael (Tony Revolori) – krasnolud, który jest jednym z najlepszych przyjaciół Willow
– Vala (Erin Kellyman) – młoda, ale potężna czarodziejka, która dołącza do drużyny Willow, aby jej pomóc.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Willow?

Za reżyserię Willow odpowiada Jon M. Chu, znany z takich produkcji, jak „Now You See Me 2” czy „Crazy Rich Asians”. Chu jest uznanym reżyserem, mającym na swoim koncie wiele sukcesów i nagród. Współpracował z wieloma popularnymi aktorami, takimi jak Kyle Chandler, Constance Wu czy Henry Golding. Chu ma na swoim koncie również kilka nominacji do nagród Emmy.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W całym serialu Willow występuje wiele znanych i utalentowanych aktorów. Warwick Davis jako Willow to postać, którą już znamy z filmu, ale aktorzy tacy jak Ellie Bamber, Ruby Cruz czy Tony Revolori również zdobywają swoją popularność.

Ellie Bamber jest znana z takich filmów, jak „Nocturnal Animals” czy „The Seven Sorrows of Mary”. Ruby Cruz zagrała w takich produkcjach, jak „Stranger Things” czy „Sneaky Pete”. Tony Revolori zdobył sławę dzięki roli Zero w filmie „The Grand Budapest Hotel”.

Gdzie obejrzeć Willow online?

Serial Willow można obejrzeć na wielu platformach online, takich jak Vider, CDA, Zalukaj czy Netflix. Oprócz tego, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która umożliwi nam znajdowanie najlepszych i najnowszych produkcji online.

Willow z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Willow jest dostępny również z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To znaczy, że widzowie z Polski mogą cieszyć się oglądaniem chętnie wybranej przez siebie opcji językowej. Wybór jest naprawdę szeroki, dzięki temu każdy może wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Warto poświęcic 50 min minut na seans online?

Tak, warto! Serial Willow to produkcja dla fanów fantasy, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym gatunkiem. To historia o walce dobra ze złem, o rodzinie i przyjaźni. Bohaterowie serialu są bardzo prawdziwi i łatwo się z nimi utożsamiać. Czeka nas wiele emocjonujących przygód, a świeża i niebanalna fabuła na pewno nas zainteresuje. To produkcja, którą warto obejrzeć online już teraz.

Dobra wiadomośc! Cały serial Willow możesz obejrzeć online już teraz!

Reasumując, Willow to serial, który na pewno warto obejrzeć online. To fantastyczna produkcja, która wciągnie widza już od pierwszych minut. Wielu znanych aktorów, utalentowani reżyser oraz emocjonująca fabuła – to wszystko uzupełniają się doskonale i pozwolą nam na chwile oderwanie się od rzeczywistości. Zachęcamy do oglądania! Podzielcie się swoją opinią o serialu Willow w sekcji komentarzy pod tym artykułem.