Wojenne dziewczyny (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
43 min
6.8
Wojenne dziewczyny to jeden z najlepszych polskich seriali w historii telewizji. Produkcja opowiada o trzech młodych dziewczynach, które podjęły walkę z niemieckim okupantem na terenie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 114
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Wojenne dziewczyny

Wojenne dziewczyny to jeden z najlepszych polskich seriali w historii telewizji. Produkcja opowiada o trzech młodych dziewczynach, które podjęły walkę z niemieckim okupantem na terenie Warszawy podczas II wojny światowej. Czas trwania jednego odcinka to 43 minuty. Serial zadebiutował w 2017 roku. Reżyserem produkcji był Michał Czernecki. W obsadzie znaleźli się Marta Mazurek, Aleksandra Pisula oraz Vanessa Aleksander. Serial Wojenne dziewczyny zyskał dużą popularność w Polsce, ponieważ świetnie ukazuje historię II wojny światowej oraz bohaterskie postawy Polaków. Serial jest dostępny online w tym na vider, cda oraz zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Wojenne dziewczyny cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu toczy się na terenie Warszawy, podczas II wojny światowej. Trzy młode dziewczyny – Kasia, Wiola i Irena postanawiają walczyć z niemieckim okupantem. Ich bohaterstwo i ofiarność nie tylko ukazuje historię Polaków, ale również przypomina o tym, że w trudnych chwilach warto łączyć siły i walczyć wspólnie. Wojenne dziewczyny to produkcja pełna tajemnic, emocji i silnych postaci. Serial pokazuje, że młodzi ludzie są w stanie podjąć walkę i zmienić historię.

Postacie fabularne

Serial Wojenne dziewczyny to przede wszystkim historia trzech młodych dziewczyn: Kasi, Wioli i Ireny. Kasia pochodzi z rodziny ważnej dla Polski, to kobieta silna i dzielna, która nie boi się podejmować trudnych decyzji. Wiola, to typowa aktywistka. Zawsze z głową pełną pomysłów, gotowa do działania. Irena, to kobieta niosąca pomoc ludziom, którzy najbardziej jej potrzebują. Oprócz trzech głównych postaci, w serialu pojawiają się również inni bohaterowie – m.in. Stefan Czarniecki, Staszek czy kapitan Janek.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Wojenne dziewczyny?

Reżyserem produkcji Wojenne dziewczyny jest Michał Czernecki. Jest to doświadczony reżyser filmowy i telewizyjny, który zasłynął przede wszystkim produkcją takich filmów jak Miłość w czasach kryzysu (2018) czy Mój biegun (2016). Czernecki jest znany ze swojego niepowtarzalnego stylu reżyserii oraz z umiejętności tworzenia filmów opartych na ważnych społecznie tematach.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Wojenne dziewczyny znaleźli się m.in.: Marta Mazurek, Aleksandra Pisula oraz Vanessa Aleksander. Marta Mazurek to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Zagrała m.in. w takich filmach jak Cicha noc (2017), Ida (2013) czy Jak pies z kotem (2018). Aleksandra Pisula to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana z takich produkcji jak Plebania, Na dobre i na złe czy Czterdziestolatek. Vanessa Aleksander to aktorka amerykańska, znana z takich produkcji jak Dracula Untold (2014) czy The Originals (2013). Wszyscy aktorzy wspaniale odgrywają swoje role i nadają produkcji odpowiedni klimat.

Gdzie obejrzeć Wojenne dziewczyny online?

Wojenne dziewczyny są dostępne online w różnych serwisach takich jak: vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Wojenne dziewczyny z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Wojenne dziewczyny jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu widzowie z Polski, którzy nie znają języka angielskiego, mogą bez problemu oglądać całą produkcję. Dla fanów wielu języków dubbing zostanie uruchomiony z lektorem w kilku językach. Każdy będzie miał możliwość wyboru.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Oczywiście, że tak! Serial Wojenne dziewczyny to produkcja, która doskonale ukazuje trudną historię Polski oraz wartości, jakie Polacy reprezentowali w trudnych okolicznościach. To świetna okazja, aby przypomnieć sobie naszą przeszłość, ale także aby zainspirować się do podjęcia działań i podejmowania trudnych decyzji. Serial zawiera w sobie tajemnicę, emocje i silne postaci, które zachęcają do oglądania kolejnych odcinków.

Dobra wiadomość! Cały serial Wojenne dziewczyny możesz obejrzeć online już teraz!

Wojenne dziewczyny to produkcja, która powinna zainteresować nie tylko historyków, ale również osoby, które lubią treści oparte na tej tematyce. Oglądając serial, zyskujemy wiele korzyści, a przede wszystkim poznajemy naszą historię oraz wartości, jakie reprezentowali Polacy w trudnych czasach. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online już teraz. Po obejrzeniu ostatniego odcinka, koniecznie podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy.