Wojownik (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
55 min
6.8
Jeśli lubisz akcję, przygodę i kryminał, to serial Wojownik na pewno przypadnie Ci do gustu. Produkcja obejmuje 10 odcinków i będzie idealna dla wszystkich, którzy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 258
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Wojownik

Jeśli lubisz akcję, przygodę i kryminał, to serial Wojownik na pewno przypadnie Ci do gustu. Produkcja obejmuje 10 odcinków i będzie idealna dla wszystkich, którzy szukają mocnych wrażeń i niesamowitej rozrywki. Serial opowiada historię Ah Sahma, cudownego dziecka sztuk walki, który w tajemniczych okolicznościach przybywa do San Francisco z Chin i rozpoczyna pracę dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych, działającej w samym sercu Chinatown.

Serial został wyprodukowany w 2019 roku. Jest to ciężka produkcja o trudnej do zrozumienia, ale bardzo pasjonującej fabule. Do serialu Wojownik można dostać się bardzo łatwo online, więc nie ma powodu, aby tego nie zrobić. Będzie to idealna rozrywka dla wszystkich tych, którzy lubią mocny klimat i wciągającą akcję.

Wojownik cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Wojownik to kryminał osadzony w drugiej połowie XIX wieku w San Francisco. Fabuła opowiada o Ah Sahmie, cudownym dziecku sztuk walki, które przybywa z Chin w tajemniczych okolicznościach i podejmuje pracę dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych, działającej w samym sercu Chinatown. Ah Sahm, wybitny wojownik, zyskuje szybko uznanie hierszy, ale jego życie jest pełne niebezpieczeństw i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Oglądając serial Wojownik, widzowie dowiedzą się, jakie wyzwania stawia życie w San Francisco w XIX wieku, a także zobaczą, jak to jest żyć wśród Chinatown i jak tam rozwijała się przestępczość.

Postacie fabularne

W serialu Wojownik występuje wiele interesujących postaci. Głównymi bohaterami są Ah Sahm, który jest główną postacią całego serialu. Poza nim pojawiają się również postacie jak Young Jun, Buckley, Mai Ling, Penelope, Wang Chao, Richard Lee, Bolo, Li Yong czy Bill O’Hara.

Ah Sahm niesie ze sobą tajemnicę swojego pochodzenia, ale jest to zaledwie jeden z elementów jego dramatycznej sytuacji życiowej. Young Jun jest najlepszym przyjacielem Ah Sahma i wspiera go w całym serialu. Buckley to dyrektor kolei, który jest związany z polityką i nadzoruje interesy w Chinatown. Mai Ling to piękna i inteligentna kobieta, przywódczyni jednej z grup gangsterskich w Chinatown.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Wojownik?

Serial Wojownik został wyreżyserowany przez Jonathana Tropper. Tropper jest scenarzystą, pisarzem i producentem telewizyjnym, który zyskał popularność jako twórca serialu Banshee. Jest współtwórcą serialu Wojownik i odpowiadał za jego całość.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główne role w serialu Wojownik odegrali Andrew Koji, Olivia Cheng, Jason Tobin, Dianne Doan, Kieran Bew, Dean S. Jagger, Joanna Vanderham, Christian McKay, Hoon Lee i Joe Taslim. Koji wciela się w główną rolę Ah Sahma, a Tobin i Doan są jego przyjaciółmi. Cheng wciela się w rolę Lai, siostry Ah Sahma. Bew wciela się w rolę burmistrza Buckleya, Vaderham w rolę Penelope Blake. McKay gra szeryfa Leary’ego, Lee wciela się w rolę Wang Chao, a Taslim w rolę Li Yonga.

Aktorzy, którzy występują w serialu Wojownik, mają duży dorobek na scenie filmowej i telewizyjnej. Ta obsada to gwarancja świetnej zabawy i wciągającej akcji.

Gdzie obejrzeć Wojownik online?

Cały serial Wojownik można obejrzeć online na wielu portalach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Najlepiej wyszukiwać serial na dedykowanych stronach, takich jak alekino.net. To właśnie tam można znaleźć najwięcej wartościowych informacji na temat różnych produkcji, a także skorzystać z funkcji wyszukiwarki.

Wojownik z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Wojownik jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz ma wybór, jaką opcję wybrać. Lektor jest znacznie bardziej wygodną opcją niż napisy, a dubbing pozwala na lepsze odczytanie emocji wyrażanych przez aktorów. Jeśli nie masz czasu na oglądanie filmów z napisami, lektor to najlepszy wybór.

Warto poświęcić 55 minut minut na seans online?

Oczywiście, warto! Serial Wojownik to jedna z niewielu produkcji, która potrafi wciągnąć widzów. Budząca emocje fabuła, interesujące postacie i wciągająca akcja to gwarancja rozrywki na dobrym poziomie. Serial ten to idealna rozrywka dla wszystkich miłośników kryminałów, przygody i akcji.

Dobra wiadomość! Cały serial Wojownik możesz obejrzeć online już teraz!

Tak więc, to właśnie teraz można obejrzeć cały serial Wojownik online. Zachęcamy każdego, kto lubi mocne wrażenia i interesujące fabuły. Warto poświęcić czas na seans online, by poznać historię Ah Sahma i ich niezwykłych przyjaciół i wrogów. W sekcji komentarzy pod tym tekstem możesz podzielić się swoją opinią na temat serialu z innymi czytelnikami. Nie pozwól, aby ominęła Cię ta wciągająca produkcja – obejrzyj ją już teraz i przekonaj się, jakie będą Twoje wrażenia.