Yellowstone (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
42 min
6.8
Jeśli jesteś fanem westernów i lubisz fabuły osadzone w dzikim zachodzie, to Yellowstone będzie dla ciebie idealnym wyborem. Ten serial to prawdziwe arcydzieło, które szybko...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 114
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Yellowstone

Jeśli jesteś fanem westernów i lubisz fabuły osadzone w dzikim zachodzie, to Yellowstone będzie dla ciebie idealnym wyborem. Ten serial to prawdziwe arcydzieło, które szybko stało się hitem telewizyjnym. Zanurz się w brutalny świat rodziny Duttonów, która zarządza największym ranczem w Stanach Zjednoczonych. Prowadzeni przez patriarchę Johna Duttona, muszą bronić swojej własności przed ciągłymi atakami ze strony deweloperów ziemi, Indian z rezerwatu i pierwszego amerykańskiego Parku Narodowego. Yellowstone to serial, którym nie sposób się nie zainteresować.

W 2018 roku światło dzienne ujrzał ten nowy western, którego reżyserem jest jemu znana twarz, czyli Taylor Sheridan, który pracował przy takich filmach jak W kręgu ognia oraz Hell or High Water. Cały serial składa się z 3 sezonów (30 odcinków) po 42 minut trwania każdy. Gatunki w jakie wpisuje się ten serial to Dramat i Western, a w obsadzie występują tak wielkie gwiazdy jak Kevin Costner, Kelly Reilly, Wes Bentley i wielu innych. Wiadomo już, że serial zrobił furorę nie tylko w USA, ale też w Polsce. Dlaczego? O tym dowiecie się dalej w tym artykule.

Yellowstone – fabuła serialu

Serial Yellowstone to historia rodziny Duttonów, która od wieków prowadzi największy rancho w USA. Niestety, mieszkańcy Montany są coraz bardziej zainteresowani tym terenem, co wywołuje konflikty między rodziną Duttonów, a deweloperami, traperami, a także Indianami z rezerwatu, którzy chcą odzyskać swoje ziemie. John Dutton, ojciec rodziny, musi wywrzeć wpływ na każdego, kto chce zmienić bieg rzeki. Jego córki Beth i Kayce oraz syn Jamie również będą musiały stawić czoła niebezpieczeństwom, gdyż życie rodziny Duttonów zawsze było pełne zawirowań.

Postacie fabularne

W serialu Yellowstone występuje wiele postaci, ale z pewnością najważniejsza jest rodzina Duttonów. Na czele stoi John Dutton (Kevin Costner), ojciec czwórki dzieci, który samodzielnie zarządza swoim połowem Montany. Jego córki Beth (Kelly Reilly) i Jamie (Wes Bentley) dbają o biznes i relacje z deweloperami, a młodszy syn Kayce (Luke Grimes) walczy o spokojne życie ze swoją rodziną. Pojawiają się również inne ważne postacie, takie jak Rip (Cole Hauser), szeryf Haskell (Ryan Bingham) czy strażnik Stanu Montana, Dan Jenkins (Danny Huston).

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Yellowstone?

Reżyserem serialu Yellowstone jest Taylor Sheridan, który długo pracował przy scenariuszach do takich filmów jak Sicario lub W kręgu ognia. Jego filmy zawsze postrzegane są jako gatunkowe, ale przyciągające uwagę. Taylor Sheridan ma w dorobku także wiele innych sukcesów, takich jak wyprodukowanie filmu Hell or High Water i reżyserię Thrilleru Wind River.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Yellowstone występuje wiele znanych i kochanych aktorów. Na czele obsady stoi Kevin Costner, który wciela się w postać Johna Duttona, ojca rodziny. Kelly Reilly (Beth) i Wes Bentley (Jamie), jako córki Duttona są jednymi z najlepszych aktorów, którzy podkreślają siłę i złożoność swoich postaci. Inni aktorzy, którzy doskonale odnajdują się w swoich rolach to Luke Grimes (Kayce), Cole Hauser (Rip), Gil Birmingham (Szef Thomas Rainwater) czy Kelsey Asbille (Monica).

Gdzie obejrzeć Yellowstone online?

Jeśli chcesz obejrzeć całego serialu Yellowstone, to mamy dobrą wiadomość dla Ciebie. Na serwisach Vider, cda, jak również zalukaj – można znaleźć cały serial online. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę Yellowstone i z pewnością coś znajdziemy. Oczywiście, zawsze polecamy wykorzystanie wyszukiwarki filmów i seriali na stronie Alekino.net, gdzie można znaleźć wiele innych seriali i filmów.

Yellowstone z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Yellowstone można obejrzeć nie tylko w języku oryginalnym, ale również z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Opcja z polskim lektorem to nie tylko łatwiejsze zrozumienie fabuły, ale również dodatkowe wrażenia. Po obejrzeniu serialu w wersji polskiej zachwycimy się nie tylko fabułą, ale również świetnymi głosami naszych polskich aktorów, którzy użyczają swojego głosu postaciom serialu.

Warto poświęcić 42 minuty na seans online?

Yellowstone to serial, którego nie można przegapić. Zachwyca zarówno pod względem fabuły, jak i obsady aktorskiej. Mroczna i brutalna rzeczywistość, w której toną bohaterowie, sprawia, że każdy odcinek serialu to prawdziwe arcydzieło. Fabuła serialu jest doskonale zbudowana, a bohaterowie mocno scharakteryzowani. Kevin Costner i Kelly Reilly zabierają nas w świat osadzony w dzikim zachodzie, który chodzącym przyciąga zmuszając do oglądania kolejnych odcinków serialu.

Dobra wiadomość! Cały serial Yellowstone możesz obejrzeć online już teraz!

Yellowstone to serial, który musisz zobaczyć. Fabuła, aktorzy, reżyseria – wszystko jest tu na najwyższym poziomie. Odwiedź serwisy Vider, cda, zalukaj lub wykorzystaj wyszukiwarkę na Alekino.net i obejrzyj cały serial już teraz. A po obejrzeniu serialu, nie zapomnij podzielić się swoją opinią na jego temat w sekcji komentarzy pod tym artykułem.