Z pamiętnika położnej (2012) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
52 min
6.8
Już od pierwszych odcinków, serial Z pamiętnika położnej zainteresował rzesze fanów. Jest to produkcja brytyjska, która kiedyś zmieniła sposób, w jaki postrzegamy telewizyjne seriale. Z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 226
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Z pamiętnika położnej.

Już od pierwszych odcinków, serial Z pamiętnika położnej zainteresował rzesze fanów. Jest to produkcja brytyjska, która kiedyś zmieniła sposób, w jaki postrzegamy telewizyjne seriale. Z pamiętnika położnej pokazuje świat pracujących we wschodnim Londynie położnych, którzy niesieni pasją i chęcią niesienia pomocy, ratują życie kobiet i ich noworodków.

Serial ten składa się z sześciu sezonów, z każdym składającym się z ok. 10 odcinków. Aktorzy występujący w Z pamiętnika położnej to między innymi Vanessa Redgrave, Helen George, Jenny Agutter, Judy Parfitt, Stephen McGann, Cliff Parisi, Laura Main. Reżyserem serialu jest Philippa Lowthorpe i Jenny Agutter.

Z pamiętnika położnej cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się we wschodnim Londynie w latach 50. koncentrując się na pracy położnych pracujących w Nonnatus House. Bohaterki serialu angażują się w życia swoich pacjentek, pomagając podczas narodzin ich dzieci, ale także stawiając czoła trudnym przypadkom, które wymagają od nich zaangażowania i poświęcenia.

Przez każdy sezon serialu, widzowie zostają przeniesieni do coraz bardziej skomplikowanej rzeczywistości, w której bohaterki zmieniają swoje podejście do pracy i zmuszają się do stania się jeszcze lepszymi położnymi.

Postacie fabularne

W serialu Z pamiętnika położnej pojawia się wiele postaci, bohaterki, którym widzowie poświęcają jednak większą uwagę, to:
– Jenny Lee, która jest główną bohaterką pierwszych trzech sezonów. Jenny jest młodą, zdeterminowaną kobietą, która dołącza do Nonnatus House po ukończeniu szkoły położnych. Bez względu na trudne okoliczności, Jenny zawsze na pierwszym miejscu stawia swoich pacjentów i ich dzieci.
– Trixie Franklin, która jest jedną z przyjaciółek Jenny. Trixie to piękna, pewna siebie kobieta, która niesie pomoc swoim pacjentkom, ale także radzi sobie z własnymi problemami.
– Cynthia Miller, która zawsze stoi na straży dobrego imienia Nonnatus House. To ona dba o harmonię wśród położnych, ale także jest pierwszą do pomocy swoim pacjentkom.
– Pani Evangelina, która odgrywa ważną rolę w późniejszych sezonach serialu. Pani Evangelina to doświadczona położna, która potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Z pamiętnika położnej?

Reżyserem serialu Z pamiętnika położnej jest Philippa Lowthorpe. Lowthorpe zaczynał swoją karierę od kręcenia filmów dokumentalnych, a następnie zadebiutował jako reżyser w telewizji w Wielkiej Brytanii.

Znany jest przede wszystkim z reżyserii telewizyjnego filmu „Swallows and Amazons”, który zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych. Philippa jest także znana z popularnych seriali, takich jak „The Crown”, „Doctor Who” i „The Split”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Z pamiętnika położnej na ekranie zobaczymy takie osobistości jak Vanessa Redgrave, Helen George, Jenny Agutter, Judy Parfitt, Stephen McGann, Cliff Parisi, Laura Main. Vanessa Redgrave jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich aktorów, zdobywczynią nagrody Oscara i nagrody BAFTA.

Helen George znana jest z występów w takich produkcjach jak „Call the Midwife”, „Doctor Who”. Jenny Agutter to brytyjska aktorka, która zdobyła wiele nagród za swoją karierę filmową i telewizyjną. Judy Parfitt jest brytyjską aktorką, która pojawia się w wielu filmach i serialach, takich jak „Little Dorrit” czy „Silent Witness”. Stephen McGann to aktor i pisarz, znany z takich produkcji jak „The Hanging Gale”, „Emmerdale”. Cliff Parisi to brytyjski aktor komediowy. Laura Main to szkocka aktorka, znana z roli Pauline Lamb w „Doktorze Finlayu”.

Gdzie obejrzeć Z pamiętnika położnej online?

Jeśli chcesz obejrzeć Z pamiętnika położnej online, możesz skorzystać ze stron takich jak vider, cda, zalukaj. Jednakże, najlepszym miejscem, w którym można znaleźć i obejrzeć cały serial jest wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net. Oferuje ona wspaniałą jakość obrazu i dźwięku, a także polskie napisy i lektora.

Z pamiętnika położnej z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Z pamiętnika położnej jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Co oznacza, że każdy fan serialu ma możliwość wyboru ulubionego sposobu odbioru. Z polskim lektorem mogą cieszyć się osoby, które wolą posłuchać dialogów w swoim rodzimym języku, a napisy są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy wolą oryginalne dialogi i chcieliby zrozumieć nawet najmniejsze szczegóły.

Warto poświęcić 52 minuty na seans online?

Odpowiedź brzmi: tak, warto. Choć każdy sezon serialu Z pamiętnika położnej składa się z kilku godzin, to warto poświęcić na niego swój czas. Ten serial na pewno zachwyci każdego, kto lubi dramaty medyczne i emocjonalne dzieła. Każdy odcinek niesie ze sobą poruszające historie, które zostały przedstawione w sposób wyjątkowy i oryginalny. Świetne scenariusze i jeszcze lepsza gra aktorów sprawiają, że Z pamiętnika położnej to serial, który ciężko jest przegapić.

Dobra wiadomość! Cały serial Z pamiętnika położnej możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem serialu Z pamiętnika położnej i chcesz zobaczyć go w pełnej krasie, nie przegap okazji ani chwili dłużej. Cały serial jest dostępny online już teraz! Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i chęci, a resztę zrobi wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net.
Nie czekaj dłużej i obejrzyj jeden z najlepszych seriali w historii telewizji! Udostępnij swoją opinię na temat tego, co myślisz o serialu Z pamiętnika położnej w sekcji komentarzy poniżej tego artykułu.