Zniewolona (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
45 min
6.8
Serial Zniewolona to prawdziwie poruszający dramat, który wbrew pozorom nie jest tylko kolejną historią o niewolnictwie. To opowieść o kobiecie Walentynie, której los wydaje się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 270
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Zniewolona

Serial Zniewolona to prawdziwie poruszający dramat, który wbrew pozorom nie jest tylko kolejną historią o niewolnictwie. To opowieść o kobiecie Walentynie, której los wydaje się być przesądzony – urodziła się w niewoli, jako jedna z dziesiątek niewolników przypisanych do ziemianina Piotra Czerwińskiego. Jednak ta wykształcona, piękna kobieta marzy o wolności i nie daje za wygraną, walcząc o swoje prawa. Premiera serialu wzbudziła duże zainteresowanie, nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Fansom warto jednak przypomnieć, że całe epizody są dostępne online.

Zniewolona cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu toczy się w XIX wieku na terenie Ukraińskiej prowincji Nieżyn – stanowiącej niegdyś część Rzeczypospolitej. Bohaterką serialu jest urocza i niezwykle zdolna Kateryna Werbycka, która właśnie kończy swoją edukację u chrzestnej Elżbiety Czerwińskiej. To właśnie z nią związane jest losy bohaterki, która odkrywa, że jej talent, wykształcenie oraz bezcenna znajomość języków obcych nie dają jej wolności. Historię Zniewolonej warto obejrzeć online, by zrozumieć jakie zmiany zachodziły w XIX wieku Europe Wschodniej i jak wyglądał życie na terenach przełamującej się Rzeczypospolitej.

Postacie fabularne

W serialu Zniewolona występuje wiele ciekawych postaci, których losy splatają się z życiem Kateryny Werbyckiej. Oprócz niej, w serialu pojawiają się m.in.:
– Piotr Czerwiński – właściciel majątku, do którego przypisana jest Katia
– Elżbieta Czerwińska – chrzestna Kateryny, która ją wychowuje i pozwala jej na naukę
– Pnina Werbycka – matka Kateryny, przechowywana jako niewolnica Piotra Czerwińskiego
– Petro (Robert Golin) – współlokatorek Kateryny
– Lewko (Maxim Radugin) – syn Piotra Czerwińskiego
– Fedor (Sergei Strelnikov) – mężczyzna, w którym zakochuje się Kateryna

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Zniewolona?

Reżyserem serialu Zniewolona jest Mykhailo Andriiets – znany reżyser i scenarzysta, którego portfolio zawiera wiele fascynujących produkcji. Andriiets, jak nikt inny, z powodzeniem potrafi przenieść na ekran emocje i uczucia bohaterów, jednocześnie uwypuklając różnice kulturowe czy jakości życia. Ten doświadczony twórca na pewno dopełnił całości kreatywnością i zaangażowaniem, dzięki którym Zniewolona stała się ciekawym i wciągającym dramatem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Zniewolona pojawia się wiele znanych i uzdolnionych aktorów. W rolę Kateryny Werbyckiej wciela się Sonia Priss, która zagrała również w takich produkcjach jak „Rozwódka po polsku”, „Kochanek księżniczki” czy popularnym serialu „Świat według Kiepskich”. W inną ważną rolę wciela się Sergei Strelnikov, znany m.in. z polskiego serialu „Czarne Stopy”. W obsadzie znajdują się też m.in. Olha Sumska, Stanislav Boklan, Hanna Sahaidachna czy Aliaksiej Jaravienka.

Gdzie obejrzeć Zniewolona online?

Fansom dramatu Zniewolona polecamy skorzystanie z jednej z wielu stron internetowych udostępniających filmy i seriale, m.in. Viderona czy Cdaction. Warto też sięgnąć po wyszukiwarki filmów i seriali takie jak Alekino.net, gdzie na pewno znajdą najlepsze oferty dobrej jakości filmów i hitów kinowych, także bez żadnych opłat.

Zniewolona z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Zniewolona jest dostępny w polskiej wersji językowej – z lektorem, napisami i dubbingiem. To znaczy, że każdy, kto czuje się najlepiej oglądając filmy w swoim języku, będzie miał możliwość zrozumienia całej historii. Warto jednak przypomnieć, że serial ten został wyprodukowany przez europejskich twórców, a zatem gwary i dialekty w nim występujące mogą nie być w pełni zrozumiałe – oglądanie z polskimi napisami z pewnością usprawni zrozumienie fabuły.

Warto poświęcic 45 min minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Zniewolona to doskonała produkcja, ciekawa, piękna i poruszająca jednocześnie. Poświęcenie niecałej godziny na obejrzenie każdego dostępnego odcinka to dla miłośników dobrego kina i seriali z pewnością niezwykle interesujące doświadczenie. Warto poświęcić swój czas, aby plątać się w gąszczu losu Walentyny/Kateryny.

Dobra wiadomośc! Cały serial Zniewolona możesz obejrzeć online już teraz!

Dla wszystkich miłośników dobrych filmów i seriali, którzy chcą poznać historię Kateryny Werbyckiej, mamy dobrą wiadomość – Zniewolona jest już teraz dostępna online! Zapraszamy do udziału w seansie i podzielenia się z nami swoją opinią na temat tej pięknej i ciekawej produkcji.